Město Bar - " moře, historie, zábava"

 

Město Bar leží v jižní části Černé Hory mezi horami a mořem. Jedná se o větší město, ale to může mít i své výhody. Především pro ty, kteří rádi tráví svou dovolenou nejen pod slunečníkem. Podél pláže vede promenáda s lunaparkem a množstvím restaurací, stánků a zmrzlináren. Oceníte ji hlavně večer, kdy je odtud vidět náhrerné západy slunce.

 

Černá hora - Bar - západ slunce
 

 

Bar je dopravní uzel oblasti, odkud se nejlépe vyráží na výlety po pamětihodnostech Černé Hory. Odtud můžete vyrazit sami, nebo ne nechat zlákat širokou nabídkou místních cestovních kanceláří, například k výletu lodí na nejlepší pláže Černé Hory, nebo na Skadarské jezero. Je tu plno restaurací a sportovišť. Nezapomenutelné jsou také procházky po přístavu nebo návštěva místního rybího a zeleninového trhu. Teprve tady pochopíte co je to správný farmářský trh :-).

 

Ne každému musí vyhovovat ubytování ve větším městě, ale přesto město Bar každému rádi doporučíme na návštěvu. A nemusí být jen jedna.

 

 

Pláž:

 oblázková, zakončená borovicemi, kde je stín. 

 

Zábava: 

 Podél pláže vede 1,5 km dlouhá promenáda, kde jsou plážové restaurace, stánky se suvenýry a mísními specialitami a v sezoně tu bývá lunapark. Najdete tu také půjčovny šlapadel.  

  

Bar - "Vila Nikolet" - nejvýhodnější klimatizace

 

Ubytování:

Vilka je na okraji Baru ve vilové čtvrti Šušanj nedaleko od barské městské pláže, ve stínu pinií..

 


Černá Hora - Bar - Vila Nikolet - Stůl
Černa Hora - Bar - Vila Nikolet - Kuchyně
 
 

Cena:

 
Tato vilka je jedinečná dispozicemi pokojů.  Najdete tu 12 studií  ( 2x 4 lůžka, 6x 3 lůžka, 4x 2 lůžka) za vynikající ceny. Začínají jsou 250 korun mimo sezonu  a 300 v sezoně, ale oproti ostatním ubytovatelům je v ceně již započtena klimatizace i pobytová taxa (1 EUR/den).
 

To z této vilky dělá jednu z nejvýhodnějších nabídek.

 

 
Osoba/den sezona (červenec,srpen) vedlejší sezona
lůžko s klimatizací 300 Kč včetně taxy 250 Kč včetně taxy