CA Marea Logo

 

 Protože jste se rozhodli, nebo možná rozhodnete, využít našich služeb pro zprostředkování Vaší dovolené, rádi bychom abyste se dozvěděli o nás trochu víc.

 

Oba dva jsme vyrůstali v rodinách kde se hodně cestovalo. Volný čas jsme trávili v pohorkách s batohem na zádech, s pádlem v ruce na lodi, lezením po horách, také pozorováním krajiny při nekonečných cestách autem nebo vlakem.

 

Jak jsme vyrůstali, záliba v cestování se nás obou držela, a nevynechali jsme žádnou příležitost, jak navštívit zajímavé místo. Díky tomu se nám podařilo procestovat mnoho zemí od Brazílie, Mexiko po země středního  východu a Indii.  

 

Díky společnému cestovatelskému koníčku jsme se i seznámili :-). A proto jsme se rozhodli spojit příjemné s užitečným a předat něco málo z našich bohatých cestovatelských zkušeností dál prostřednictvím cestovní agentury. 

 

Našim cílem je umožnit také ostatním poznat mnoho zajímavých míst a strávit dovolenou co možná nejpříjemnějším způsobem.

 

 

CA Marea - Pavel Starosta - Palenque CA Marea - Hana Starostová - Gosau

  

V naší rodině Cestovní agenturu provozujeme už více než deset let. Jak ubíhají roky, snažíme se zlepšovat námi nabízeno dovolenou ke spokojenosti našich klientů. Pro ilustraci tu můžete vidět, jak se vyvíjely naše stránky. Letos jsme se rozhodli pro výraznější změnu, tak doufáme, že se Vám naše nové stránky líbí. Rádi uvítáme Vaše reakce a náměty co by ještě šlo vylepšit.

   

CA marea web snapshot 2007 CA Marea web snapshot 2009
marea web snapshot 2010 CA Marea web snapshot 2011

 

 

Přejeme Vám krásné prožití Vaší dovolené 

Hana a Pavel Starostovi

 

 

CA Marea - Hana a Pavel Starostovi - Boka Kotorská