Město Bar - " moře, historie, zábava"

 

Město Bar leží v jižní části Černé Hory mezi horami a mořem. Jedná se o větší město, ale to může mít i své výhody. Především pro ty, kteří rádi tráví svou dovolenou nejen pod slunečníkem. Podél pláže vede promenáda s lunaparkem a množstvím restaurací, stánků a zmrzlináren. Oceníte ji hlavně večer, kdy je odtud vidět náhrerné západy slunce.

 

Černá hora - Bar - západ slunce
 

 

Bar je dopravní uzel oblasti, odkud se nejlépe vyráží na výlety po pamětihodnostech Černé Hory. Odtud můžete vyrazit sami, nebo ne nechat zlákat širokou nabídkou místních cestovních kanceláří, například k výletu lodí na nejlepší pláže Černé Hory, nebo na Skadarské jezero. Je tu plno restaurací a sportovišť. Nezapomenutelné jsou také procházky po přístavu nebo návštěva místního rybího a zeleninového trhu. Teprve tady pochopíte co je to správný farmářský trh :-).

 

Ne každému musí vyhovovat ubytování ve větším městě, ale přesto město Bar každému rádi doporučíme na návštěvu. A nemusí být jen jedna.

 

 

Pláž:

 oblázková, zakončená borovicemi, kde je stín. 

 

Zábava: 

 Podél pláže vede 1,5 km dlouhá promenáda, kde jsou plážové restaurace, stánky se suvenýry a mísními specialitami a v sezoně tu bývá lunapark. Najdete tu také půjčovny šlapadel.  

  

Bar - "Vila Sabo" - nejhezčí terasa

 

Ubytování:

 

Vilka je na okraji Baru ve vilové čtvrti Šušanj nedaleko od barské městské pláže na vyvýšeném místě, s krásným výhledem z terasy na moře přístav a hory.

Zejména večery a taplé noci jsou na místní terase jedinečné.

 

Černá Hora - Vila Sabo
 
 

Cena:

 
 
 
Ceny sezona 2022 TOP Sezona  Vedlejší Sezona
cena za pokoj ( dle kapacity) na týden (v závorce cena za osobu/den)
 
 01.07.-31.08. 01.06. – 30.6.
01.09. – 01.10.
2 lůžkový pokoj 5670 Kč ( 405 )   4550 Kč ( 325 )
3 lůžkový pokoj 7980 Kč  (380)   6825 Kč ( 325)
4 lůžkový pokoj 10220 Kč (365)   7980 Kč ( 285 )