Černá Hora - Montenegro 

 

Po rozpadu Jugoslávie se zdálo, že zůstalo jen Chorvatsko. Ale nyní je zpět Černá Hora - samostatná, ambiciozní země, která chce získat zpět svou bývalou slávu. Pobřeží omývá Jaderské moře a najdete tu i 73 km rozmanitých pláží, kde se můžete věnovat lenošení na pláži nebo objevovat podmořské krásy buď šnorchlováním a nebo využít škol potápění. Cestu sem si můžete zpříjemnit vlakem. Přímou linkou z Čech do Baru uvidíte jednu z nejkrásnějších železnic v Evropě. 

Černá Hora - Ostrov Svati Stefan Černá Hora - Scararské Jezero

 

Cestou autem můžete navštívit středověké město Kotor nebo známý ostrov Sveti Stefan - oblíbené letovisko hollywoodských filmovýh hvězd. Nejpohodlněji se sem dostanete kombinací letadla a lodi, přes město Bari. Více o dopravě zde.... Ve svém volném čase můžete,  navštívit  Stary Bar, Skadarské jezero, Lovčen, Kotor, Sveti Stefan, Cetinje a nebo zkusit Rafting na řece Tara a nebo novinku kitesurfing. Více si můžete přečíst na stránce výlety.

 

Černá Hora - Bar - Trh Černá Hora - Bar - Pláž Černá Hora - Bar - Pevnost Stari Bar - Hodiny

        

  Černá Hora je jedna z bezpečných zemí, kde nehrozí terorizmus, a kam se nebojí turisté jezdit. Očekává se, že v těchto zemích bude letos nedostatek kapacit. Neváhejte si proto vybrat ubytování včas. 

Nabídka Ubytování 

 

Veliki Pijesak - "Vila Alba" - pohoda na písčité pláži  

 

Letovisko Veliki Pijesak nabízí jednu z nejhezčích pláží Černé Hory. Nabízíme Vám ubytování v krásné nové vilce odkud máte tuto pláž nadosah (30 m od moře) . Můžete si vybrat apartmán s oddělenými ložnicemi nebo  studio, obojí s vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.  

Černá Hora - Velik Pijesak - Pláž Černá Hora - Veliki Pijesak - Vila Alba

 

Ceny tu jsou od 150,- Kč za osobu/den ve studiu mimo sezonu a 250,- Kč za osobu/den ve studiu v sezoně. 

Více informací zde...

 

Utjeha - "Chaty Oliva" - romantika ve stínu staletých oliv 

 

Nově nabízíme v Utjeze také ubytování v olivové zahradě. Nedaleko pláže (cca. 100 metrů) se nachází staletý olivový háj a v něm stojí dvě roubené chaty společně se dvěma novými přízemními studii s terasou. Nabízí osobitý zážitek pro toho, komu se líbí dovolená strávená na rozsáhlé zahradě ve stínu staletých stromů a má rád atmosféru roubených chat.

 

Černá Hora -Utjeha - Olivová zahrada

Ceny jsou již od 150,- za osobu.

 

Více informací zde ...   

 

Utjeha - "Vila Perla" - klid a výhledy na moře

 

Letovisko Utjeha se nachází 14 Km jižně od Baru. Jedná se o menší letovisko s jednou hlavní pláží a mnoha dalšími malými zátočinami ukrytými po okolí. Ocení ho hlavně Ti, kdo hledají klid, soukromí a romantiku překrásných výhledů na moře. Nabízíme ubytování ve stranou stojící vile, z jejichž balkonů je překrásný výhled. A k moři je to pouhých 30 metrů.

 

Černá Hora - Utjeha - Vila Perla - Výhled Černá Hora - Utjeha - Malá pláž

 

Ceny tu jsou od 260,- Korun za osobu a noc.

 

Více informací zde ... 

Bar - "Vila Nikolet" - nejlevnější s klimatizací

 

Získali jsme do naší nabídky novou nabídku ubytování v Baru. Jedná se o vilku v okrajové čtvrti Šušanj, nedaleko od pláže. Velkou výhodou téhle vily je, že má 4 dvoulůžkové pokoje, které jinak ne vždy bývají v Černé Hoře standardem.

 

Bar - Nikolet - Terasa Bar - Nikolet - Pohled na VIlu

 

 
V ceně je zahrnuta klimatizace i pobytová taxa a přesto tu ubytování  ve dvoulůžku vychází od 250 korun za osobu a den  mimo sezonu a  300 korun v sezoně.

 

Více informací zde...

 

Bar - "Vila Mandarinka" - moře, hory, promenáda

 

Městu Bar dají přednost ti z Vás, kteří mají raději živější dovolenou. Jedná se o živé město, které nabídne nepřeberné množství obchůdků a restaurací, velký městský trh kde s můžete každý den ochutnávat místní nabídku čerstvé zeleniny ryb nebo sýrů, ale také spoustu zábavy. Nechybí tu dlouhá městská pláž, podél které je krásná promenáda stíněná piniemi ale také historické město Stari Bar, nebo tisíciletý olivový strom  "Stará Maslina".  

  

 

Výhodou Baru je dobré dopravní spojení s okolím. Můžete odtud podnikat spoustu výletů po okolí, například navštívit okolní letoviska, nebo se vydat lodičkou do nedalekého Sutomore. Je zde i mnoho estovních agentur, které zajišťují výlety do turisty vyhledávaných destinací jako Kotor nebo Skadarské jezero.  

Více informací zde ...