Černá Hora - Montenegro 

 

Po rozpadu Jugoslávie se zdálo, že zůstalo jen Chorvatsko. Ale nyní je zpět Černá Hora - samostatná, ambiciozní země, která chce získat zpět svou bývalou slávu. Pobřeží omývá Jaderské moře a najdete tu i 73 km rozmanitých pláží, kde se můžete věnovat lenošení na pláži nebo objevovat podmořské krásy buď šnorchlováním a nebo využít škol potápění. Cestu sem si můžete zpříjemnit vlakem. Přímou linkou z Čech do Baru uvidíte jednu z nejkrásnějších železnic v Evropě. 

Černá Hora - Ostrov Svati Stefan Černá Hora - Scararské Jezero

 

Cestou autem můžete navštívit středověké město Kotor nebo známý ostrov Sveti Stefan - oblíbené letovisko hollywoodských filmovýh hvězd. Nejpohodlněji se sem dostanete kombinací letadla a lodi, přes město Bari. Více o dopravě zde.... Ve svém volném čase můžete,  navštívit  Stary Bar, Skadarské jezero, Lovčen, Kotor, Sveti Stefan, Cetinje a nebo zkusit Rafting na řece Tara a nebo novinku kitesurfing. Více si můžete přečíst na stránce výlety.

 

Černá Hora - Bar - Trh Černá Hora - Bar - Pláž Černá Hora - Bar - Pevnost Stari Bar - Hodiny

        

  Černá Hora je jedna z bezpečných zemí, kde nehrozí terorizmus, a kam se nebojí turisté jezdit. Očekává se, že v těchto zemích bude letos nedostatek kapacit. Neváhejte si proto vybrat ubytování včas. 

 

Utjeha - "Chaty Oliva" - romantika ve stínu staletých oliv 

 

Nově nabízíme v Utjeze také ubytování v olivové zahradě. Nedaleko pláže (cca. 100 metrů) se nachází staletý olivový háj a v něm stojí dvě roubené chaty společně se dvěma novými přízemními studii s terasou. Nabízí osobitý zážitek pro toho, komu se líbí dovolená strávená na rozsáhlé zahradě ve stínu staletých stromů a má rád atmosféru roubených chat.

 

Černá Hora -Utjeha - Olivová zahrada

Ceny jsou již od 160,- za osobu.

 

Více informací zde ...   

 

Utjeha - "Vila Perla" - klid a výhledy na moře

 

Letovisko Utjeha se nachází 14 Km jižně od Baru. Jedná se o menší letovisko s jednou hlavní pláží a mnoha dalšími malými zátočinami ukrytými po okolí. Ocení ho hlavně Ti, kdo hledají klid, soukromí a romantiku překrásných výhledů na moře. Nabízíme ubytování ve stranou stojící vile, z jejichž balkonů je překrásný výhled. A k moři je to pouhých 30 metrů.

 

Černá Hora - Utjeha - Vila Perla - Výhled Černá Hora - Utjeha - Malá pláž

 

Ceny tu jsou od 280,- Korun za osobu a noc.

 

Více informací zde ... 

 

Bar - "Vila Sabo" - nejhezčí terasa

 

Vilka je na okraji Baru ve vilové čtvrti Šušanj nedaleko od barské městské pláže na vyvýšeném místě, s krásným výhledem z terasy na moře přístav a hory.

Zejména večery a teplé noci jsou na místní terase jedinečné. Více zde ...

 

Černá Hora - Vila Sabo

 

Nabídka Ubytování 

 

Veliki Pijesak - "Vila Alba" - pohoda na písčité pláži  

 

Letovisko Veliki Pijesak nabízí jednu z nejhezčích pláží Černé Hory. Nabízíme Vám ubytování v krásné nové vilce odkud máte tuto pláž nadosah (30 m od moře) . Můžete si vybrat apartmán s oddělenými ložnicemi nebo  studio, obojí s vybavenou kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením.  

Černá Hora - Velik Pijesak - Pláž Černá Hora - Veliki Pijesak - Vila Alba

 

Ceny tu jsou od 150,- Kč za osobu/den ve studiu mimo sezonu a 250,- Kč za osobu/den ve studiu v sezoně. 

Více informací zde...

Bar - "Vila Nikolet" - nejlevnější s klimatizací

 

Získali jsme do naší nabídky novou nabídku ubytování v Baru. Jedná se o vilku v okrajové čtvrti Šušanj, nedaleko od pláže. Velkou výhodou téhle vily je, že má 4 dvoulůžkové pokoje, které jinak ne vždy bývají v Černé Hoře standardem.

 

Bar - Nikolet - Terasa Bar - Nikolet - Pohled na VIlu

 

 
V ceně je zahrnuta klimatizace i pobytová taxa a přesto tu ubytování  ve dvoulůžku vychází od 250 korun za osobu a den  mimo sezonu a  300 korun v sezoně.

 

Více informací zde...